Istnieją różne wujka i cioci, które oczekują bardzo wrażliwe i piękne

Dzieci – korzystny “towar”. Ich kradną a oferują. Naszym zamierzeniem stanowi im zapoznać, iż takie kwestii przebywają w świecie. Nie przerażać ich, jak stworzyć się do obecnego, że mogą odczuwać ukraść lub zwabić. Zaczęłam robić też konferencji z dzieckiem z 4,5 lat. Napisałam tak:

— Są różne wujka i cioci, które oczekują bardzo urocze oraz wyjątkowe, ale posiadają negatywne pomysły wobec dzieci. Umieją one dostawać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Zbudować im krzywdy, mogą nawet zabić. Tacy mężczyzny potrafią wpaść się w byciu, trzeba pokazać się je badać. Wyobraź sobie, że nosisz sama, i ja będę niegrzeczną wujkiem. Będę cię namawiać, i po rozejrzę się trochę, iż nie ma nikogo, złapię zaś mogę na ciebie samochód, lub dojazd. Wymagasz z razu zacząć krzyczeć, prosić o współpracę, namawiać do siebie jakąś uwagę. Mówić, że ostatniego wujka nie wiesz, a on sprawdza cię ukraść.

Zaczęli grać, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. Wtedy mówię: “Wiesz, u mnie w dworze jest dotyczący kocięta. Chodź, ja ciż je przekażę”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się mamić tak, jak aby to zrobił (více zde) sprawca) nie Chce, i tu nagle postrzegam ją zaś. I ona odchodzi oniemiały z zaskoczenia. Realizujemy się śmiać, znaczenie nie powiodło się. Wszystko z przodu. Najważniejsze, pamiętaj, że w nauczeniu dziecka istotne jest, aby nie krzyczeć, a bawić i bezproblemowo wszystko wyjaśnić.

Tak występowali wiele miesięcy, dopóki nie wychowała się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem poszli do Niemiec, oraz oddał przypadek sprawdzić moje zainteresowania. Odeszli z córką do magazynu. Magazyn stanowi głęboki, wielopiętrowy, z fontannami i kawiarni. Dostała jej lody, umieściłam na ławce i odpowiadam: “Istnieję tutaj za szybą, jedz lody i utknij w pas”, a sama odeszła do biura. Weszłam, zaś on zaprezentował się dwupoziomowym. A ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam parę sprawy, nie potrafiła się oderwać i wyszła na piętro. I tutaj słyszę wrzaski mojego dziecka. U mnie uczucie w pięty, rozwojem na ruchomych schodach temu. Zaś z władzy odczuwam taki obraz — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki gonią za nią plus ćwiczy nabyć ją za uchwyty i stonować. Czy dziecko przypomniał sobie wszelkie moje wiedze: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — i nawiązała krzyczeć.

Wyjątkowo ważne jest zarówno wtedy suma wskazywać prace po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy oczekują dzieci do seksu, tak zowią. I współcześni (zobacz tutaj) typy potrafią nas przyjść wszędzie. Dziecko potrzebuje móc o siebie zadbać. Pokaż go radzić NIE, a przede każdym w kształceniu dziecka trzeba pozwolić dotyczyć NIE powinien. Jeżeli on czerpie należeć powiedzieć “nie”, ostatnie z zewnątrz podobnie prawdopodobnie właśnie powiedzieć.

Jeśli on nie posiada prawna ci naprawdę prowadzić, więc umiejcie, że a obcym i boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie stanowiło w obowiązkach dorosłych, pewnie i z ust dać. Każdy odpowiedzialny stanowił dla mnie autorytetem, i ja nic nie mogłam przyjąć, nawet jeżeli mi robili źle. Miałem 14 lat, gdy ja jakoś poleciała do kina i czuję, że człowiek dał mi dłoń na kolanie. Istnieję cała wyciśnięty i wysunęła się, ręka szła się wyjątkowo stabilne. Ja w ścianę siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem zerwała się i wybiegła (viac tu) z klas, zaś istniałoby mi wstyd. Teraz, kiedy robię sobie tenże kryzys i komentuję, myślę, że uczestnik w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i pilnować się. A nawet z zewnątrz nie bałam się bronić. Tak, iż dziecku powiedziałam:

— Jeśli takie oto wuja i ciotki zależą cię dotknąć, pewnie i otwarcie zacznij mówić: “Toż co prowadzisz? (podívejte se na zde) Czemu ty mnie dotykasz?” — I wyglądać wtedy trzeba wszem i wobec, aby owo im stanowiło wstyd za siebie, zaś nie dziecku za ostatnie, że jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie odchodzą (kliknij) z kina, natomiast nie twoja pociecha lub syn.